Українська  |  Русский  |  English | Мобільна версія dot_999999 www.dpd.com dot_999999 Контакти dot_999999 Прес-центр dot_999999 Вакансії
content_corner_TLcontent_corner_TL2dummycontent_corner_TR
content_border_left_grad
Close

DPD (Dynamic Parcel Distribution) - провідна міжнародна служба експрес-доставки з більш ніж 800 терміналами в 40 країнах світу, яка створила зручну і ефективну систему перевезення вантажів, що дозволяє клієнтам бути впевненими у збереженні своїх відправлень і терміни їх доставки.

Відстеження доставки вантажу

Ви можете перевірити поточний стан доставки Ваших відправлень за номером замовлення, внісши її у полі «Референс-номер» або за номером вантажної квитанції DPD, внісши його в поле «Номер вантажний квітанціі».

Детальніше

Доставка по Україні

DPD пропонує повний комплекс якісних транспортно-логістичних рішень для внутрішньої доставки ваших посилок і вантажів за оптимальними тарифами

Детальніше

Послуги та тарифи

Ви можете на нас покластися: ми доставимо ваші відправлення в будь-яку точку України швидко і надійно.

Детальніше
 1. Ми змiнюемось

  Ми змiнюемось

  Детальнiше
 2. Вигідні тарифи для доставки посилок

  Вигідні тарифи для доставки посилок DPD CLASSIC Parcel – наше нове, зручне та просте рішення для доставки посилок по всій території України за найбільш вигідним тарифом.

  Детальніше
 3. Експрес доставка посилок і вантажів

  Експрес доставка посилок і вантажів Ми доставимо ваші посилки та вантажі тоді, коли це потрібно вам. Якщо ви скористаєтеся послугою експрес-доставки DPD EXPRESS, термінова доставка посилок і вантажів по території України буде здійснена до певного часу наступного робочого дня - до 12:00, 15:00.

  Детальніше
 4. Класична доставка посилок і документів

  Класична доставка посилок і документів Наша послуга класичної доставки посилок і документів - це найбільш надійне і просте рішення для доставки посилок, кореспонденції та документів в гарантовані строки в будь-який населений пункт України.

  Детальніше
 1. Empty
content_border_right_grad
dummy
content_corner_BLdummycontent_corner_BR

Sehr geehrte Besucher der DPD Website,

vielen Dank fr Ihr Interesse an DPD. Ihre Suchanfrage hat Sie auf diese Seite verlinkt. Diese entspricht aber nicht Ihrem Herkunftsland. Whlen Sie hier die zu Ihrem Herkunftsland passende DPD Website